Kontakt

"Brevpol"

telef. 796 - 094 - 248

email: biuro@brevpol.pl

ul. Rolnicza 80, Uszczyn

97-330 Sulejów

Rexroth

Komponenty firmy Bosch Rexroth

Początki firmy sięgają roku 1795, kiedy to rodzina Rexrothów założyła kuźnie. W 1850 zostały nabyte odlewnie żelaza w miejscowość Lohr nad rzeką Main. Piec do odlewu żeliwa powstaje w 1930. 1952 to rok, w którym powstają ustandaryzowane produkty hydrauliki. W 1972 nabyto firmę Hydromatik – odpowiedzialną za tłoczkowe silniki i pompy.
Obecnie Bosch Rexroth to globalna firma z ponad 30 tyś pracowników na całym świecie. Jest liderem w takich dziedzinach jak hydraulika siłowa, automatyka, przeniesienie napędów. Legendarna już niezawodność potwierdzana długoletnią współpracą oferuje pewność i bezpieczeństwo każdego projektu. Bosch Rexroth jest partnerem w aplikacjach do maszyn samojezdnych i przemysłowych.
Kontakt:

+48 579 061 651

biuro@rothpol.pl

Welcome to the Brevpol!

Napęd wind i wciągarek

Oferta

The new website should help with introduction with our offer. We are going to inform you about novelties and promotions. We bring you into introduction with our offer.

Witaj na Brevpol! Zobacz ofertę

Napęd wind i wciągarek

Oferta

Nowa strona ma pomóc w zapoznaniu się z naszą ofertą. Będziemy informować was o nowościach oraz o promocjach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta.

New website Brevpol.pl

New website

Welcome to the new website of our company. We invite you to familiarize with the offer.

Nowa strona Brevpol.pl

Nowa strona

Witaj na nowej stronie naszej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z  ofertą.